Vážení zákazníci, vzhledem k náročné situaci ohledně vyřizování objednávek týkajících se respirátorů se může doba dodání oproti standardu prodloužit. Děkujeme za pochopení.

Firmy v Česku mění zaměstnancům dress code

Dress code je odjakživa nepříliš oblíbeným termínem zaměstnanců v mnoha oborech po celém světě. Až v posledních pár letech některé firmy přichází na trh s inovativním nápadem tzv. pracovní módy, kdy funkčnost pracovních oděvů kombinují s módními prvky tak, aby se z uniformy mohl stát nejen co nejlépe využitelný pracovní oděv, ale zároveň i módní doplněk, vizitka společnosti.

Přesně v takovém duchu společnost ARDON SAFETY sestavuje svou nabídku pracovních oděvů a dalších pracovních doplňků. Za žádných okolností neslevujeme z kvality a efektivnosti našich pracovních oděvů a materiálů použitých k jejich výrobě, bezpečnost spolu s ochranou zdraví při práci pro nás zůstává za všech okolností tou nejdůležitější prioritou. Zároveň si ale uvědomujeme, že v současné době jsou již kvalita a efektivita očekávatelnou samozřejmostí. Design a moderní provedení je podle nás přidanou hodnotou, která nicméně může pozvednout Vaše podnikání či třeba jen práci na zahradě na novou úroveň komfortu při práci. Nekonvenční oblečení vedle toho může sloužit jako skvělá vizitka firmy a zároveň nový zaměstnanecký benefit.

Jsme přesvědčeni, že pracovní uniforma může být zároveň oblekem, do kterého se zaměstnanec může těšit a být na něj pyšný stejně jako na jakýkoli jiný kousek ve svém šatníku. V naší nabídce proto nenajdete fádní modré montérky, ale propracované moderní kousky, u kterých nechybí takové prvky jako je velké množství funkčních kapes včetně kapsy na metr či víceúčelové kapsy pro ochranu mobilního telefony při práci, dynamické reflexní pásky či designový pásek. Stejně tak pracovní obuv v naší nabídce, která neslevuje z nároků na kvalitu a bezpečnostní provedení, navenek připomíná spíše outdoorovou a sportovní obuv. V době nízké nabídky na trhu práce se zaměstnanci mohou právě takovými benefity zaměstnavatelé přilákat nové pracovní síly. Proto si naše společnost stanovuje za cíl spojit ochrannou funkci s pohodlím a slušivostí.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.