Vážení zákazníci, vzhledem k náročné situaci ohledně vyřizování objednávek týkajících se respirátorů se může doba dodání oproti standardu prodloužit. Děkujeme za pochopení.

SEMPERGUARD

Jednorázové rukavice jsou skvělou pomůckou, která najde široké využití v denní praxi mnoha provozů. Rukavice zvýší hygienický standard při manipulaci s potravinami, jsou důležitým doplňkem obsluhy při přípravě nebo výdeji. Zároveň chrání citlivou pokožku rukou při zacházení s chemickými nebo čisticími přípravkami, rukavice rozšiřují své využití i o úklidové práce nebo pro zacházení s nebezpečnými látkami. Jednorázové rukavice Sempreguard zajistí příjemný komfort při nošení, jsou elastické a dobře se navlékají. Materiály neobsahují ftaláty ani alergenní proteiny, jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Chemicky ochranné rukavice můžete vybírat i ve zpracování z vinylu (PVC). Praktickým doplňkem je vnitřní velurová úprava pro absorpci potu. Rukavice splňují podmínky HACCP. V nabídce jsou v čirém provedení, ale i v žádané signální modré nebo zelené barvě. Nabízíme vám ekonomické balení po 100 kusech, které vytvoří pohotovou zásobu v provozu. Konkrétní velikost můžete vybírat podle dané potřeby. 

 

Nabídku postupně rozšiřujeme. Děkujeme za pochopení.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.